Çağrı Merkezi: 444 0 626

22 Ayar Sarı Altın Uzay Yolu Bileklik

38.704,00 TL

Kadınların vazgeçilmez parçası olan ihtişamlı görünümüyle Samanyolu bileklik, tenini taçlandırmak için seni bekliyor. Parlak ve klasik görünümlü altın halkaların birbiri içine tutku ile girmesi sana şıklık katacak. Samanyolu bileklik, tüm ışıltısıyla seni parlatmak için hazır halde bekliyor.

Stok Kodu 22A2E00030
Barkod 22A2E00030 - Gram : 14,35 gram
Renk Sarı
Ayar 22 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 14,35 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 22 Ayar Sarı Altın Uzay Yolu Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 22 Ayar Sarı Altın Uzay Yolu Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 22 Ayar Sarı Altın Uzay Yolu Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır. Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 22 Ayar Sarı Altın Uzay Yolu Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

22 Ayar Sarı Altın Uzay Yolu Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.