Çağrı Merkezi: 444 0 626

22 Ayar Sarı Altın Tasarım Bileklik

31.570,00 TL

Gösterişli tarzı ile varlığını daima hissettiren, altın halkaların birbirini sevgi ile saran görünümüile her gününü parlatmaya hazır olan Altın samanyolui bileklik, ihtişamlı görünümüyle pozitif, güneş gibi parlayan altının gücünü teninde hissedeceğin altın bileklik ile modaya uygun ve şık görünmek senin elinde!

Stok Kodu 22A3N04496
Barkod 22A3N04496 - Gram : 13,24 gram
Renk Sarı
Ayar 22 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 13,24 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 22 Ayar Sarı Altın Tasarım Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 22 Ayar Sarı Altın Tasarım Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 22 Ayar Sarı Altın Tasarım Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır. Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 22 Ayar Sarı Altın Tasarım Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

22 Ayar Sarı Altın Tasarım Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.