Çağrı Merkezi: 444 0 626

22 Ayar Sarı Altın Pullu Zincir Halka Küpe

15.458,00 TL

Pullu zincirin küpeye bürünmüş tavrı seni altının enerjisiyle büyüleyecek. Yaşam izlerinin, zarifliğin ve güzellik anlayışının değerli ifadesi olarak görülen Altın pullu küpe, ışıltısıyla ruhuna eşsiz bir ihtişam sağlıyor. Geleneksel görünümün en ışıltılı hali teninde parıldamak için seni bekliyor.

Stok Kodu 22A23A00028
Barkod 22A23A00028 - Gram : 5,15 gram
Renk Sarı
Ayar 22 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,15 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 22 Ayar Sarı Altın Pullu Zincir Halka Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 22 Ayar Sarı Altın Pullu Zincir Halka Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 22 Ayar Sarı Altın Pullu Zincir Halka Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır. Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 22 Ayar Sarı Altın Pullu Zincir Halka Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

22 Ayar Sarı Altın Pullu Zincir Halka Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.