Çağrı Merkezi: 444 0 626

22 Ayar Sarı Altın Fantezi Bilezik

74.507,00 TL

Trabzon bilezik altının danteli gibidir ve yüzyıllar öncesinden gelen zamansız bir mirastır. Trabzon bileziğin günümüzde farklılık yaratan kısmı ise toka bölümüdür. Bu bölüm hem kilit kısmıdır hem de altın bilekliği farklı bir stil ile tamamlar. Dokusunu tarihten, rengini altından alan hisleriyle zamanın ötesinden gelen 22 Ayar Trabzon Bilezik, tüm ihtişamıyla seni bekliyor.

Stok Kodu 22A2H03970
Barkod 22A2H03970 - Gram : 32,17 gram
Renk Sarı
Ayar 22 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 32,17 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 22 Ayar Sarı Altın Fantezi Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 22 Ayar Sarı Altın Fantezi Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 22 Ayar Sarı Altın Fantezi Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır. Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 22 Ayar Sarı Altın Fantezi Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

22 Ayar Sarı Altın Fantezi Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.