Çağrı Merkezi: 444 0 626

22 Ayar Sarı Altın Ataç Zincir

17.559,00 TL

Mutluluğun tılsımında büyülenmeye hazırsan eğer bu eşsiz tasarım seni bekliyor. Güçlü ve ışıltılı görünümüyle Ataç Kolye ile altının parıltısıyla zarafetini ön plana taşımak senin elinde! Ömür boyu zevk ve mutlulukla taşınacak altın bileklik stil sahibi kadınlar için doğru bir seçim.

Stok Kodu 22A2K00006
Barkod 22A2K00006 - Gram : 5,85 gram
Renk Sarı
Ayar 22 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,85 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 22 Ayar Sarı Altın Ataç Zincir ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 22 Ayar Sarı Altın Ataç Zincir sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 22 Ayar Sarı Altın Ataç Zincir vazgeçilmez bir hediye olacaktır. Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 22 Ayar Sarı Altın Ataç Zincir ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

22 Ayar Sarı Altın Ataç Zincir kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.