Çağrı Merkezi: 444 0 626

1,94 Carat Pırlanta Tasarım Baget Yüzük

152.398,00 TL

Pırlanta tasarım baget yüzük, güçlü imajı ve ışıltılı duruşu ile tarzına yakışan harika bir parça olmak için hazırlanıyor. En şık kesim türlerinden biri olan bagetin düzenli sıralanımı ve onu çevreleyen minik taşlar ile estetik havayı yakalaman için her gününe dost olacak bir takı. Bagetlerin minik taşların ortasına dikdörtgen uzanan tarzı, benzersiz prizmatik yansıması ile ışığına ışık katıyor. Yüzüğün kenar kanadında sıralanan pırlantalar ise, güzelliğine çarpıcı pırıltılar ekliyor. Klasikten uzak, daha genç ve daha dinamik görünümü ile ışıltının gücünü hissetmeni sağlıyor.

Stok Kodu PRL24O00190
Barkod PRL24O00190
Ayar 18 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta Tasarım Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta Tasarım Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta Tasarım Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta Tasarım Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta Tasarım Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Carat Ayar Berraklık Renk
0,24 18K VS1 D
1,70 18K VS1 D