Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Üç Renkli Taşlı Yüzük

7.133,00 TL

Taşlı altın yüzüğün dalgalı ve estetik algılara hitap eden çizgileri zarafetin gücünü yansıtıyor. Sarı, beyaz ve bronz altının ışıltılı renklerini taşıyor. İç içe girmiş çarpraz görünümü, net, kararlı ve ihtişamlı bir tarzı besliyor. Minik taşların aynı yönde, sıralanmaları ışığa yön veren güçlerini vurguluyor.

Stok Kodu 14A2S64643
Barkod 14A2S64643 - Gram : 5,16 gram
Renk Sarı - Beyaz - Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,16 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Üç Renkli Taşlı Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Üç Renkli Taşlı Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Üç Renkli Taşlı Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Üç Renkli Taşlı Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Üç Renkli Taşlı Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.