Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Üç Renkli Tasarım Yüzük

5.891,00 TL

Tasarım altın yüzük, desenli kaburga tarzı ile yeni bir stil ortaya koyuyor. Kaburgaların üzerinde sıralanan beyaz altın ve bronz altın ağırlıklı taşlar, altın yüzüğe yoğunluk kazandırıyor. Taşlı altın yüzük, altının üç rengi ile zenginleştiriliyorken; büyük ve ihtişamlı tarzı, gerçekçi tutkuları yansıtıyor.

Stok Kodu 14A2S64965
Barkod 14A2S64965 - Gram : 5,18 gram
Renk Sarı - Beyaz - Rose
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Üç Renkli Tasarım Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Üç Renkli Tasarım Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Üç Renkli Tasarım Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Üç Renkli Tasarım Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Üç Renkli Tasarım Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.