Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Nazar Bileklik

3.361,00 TL

Zincirli bilekliğin modern tarzı, altın topları nazar boncukları ile buluşturuyor. Toplu altın bileklik, sarı, beyaz ve bronzun zamansız renklerini bileğinde topluyor. Altın bilekliğin tek sıralı tasarımı, hareketli görünümü ve koruyucu enerjisi, her gününde memnun kalman için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1L53318
Barkod 14A1L53318 - Gram : 3,03 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Nazar Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Nazar Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Nazar Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Nazar Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Nazar Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.