Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Üç Renkli Altın Tasarım Bileklik

12.401,00 TL

Üç renkli altın bileklik, iç içe geçmiş tasarmı ve tokmak stilin bir araya gelmesi ile güçlü bir görünüme sahip oluyor. Sarı, bronz ve beyaz altın renkleri ile tarzına hareket katarken, enerjini yükseltiyor ve her ortama uyum sağlamana yardımcı bir parça oluyor.

Stok Kodu 14A2S66876
Barkod 14A2S66876 - Gram : 9,99 gram
Renk Sarı - Beyaz - Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 9,99 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Tasarım Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Üç Renkli Altın Tasarım Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Tasarım Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Üç Renkli Altın Tasarım Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Üç Renkli Altın Tasarım Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.