Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Üç Renkli Altın Şans Bileklik

8.403,00 TL

Altın bilekliğin, birbirinden farklı figürlere sahip olan küpleri pandora markasının bilekliğinde yeniden yorumlanıyor. Dorika/altın topların aralara serpiştirilmiş görünümü ile altın bileklik çoşku ve enerji kazanıyor. Bilekliğin ortasında bulunan nazar boncuğu, sözcük olarak "kutlu nesne" anlamındadır. İyi de kötü de gözle görüldükten sonra meydana gelir. İlk izlenim gözler ile gerçekleştiği için nazar boncuğu göz şeklindedir. Eski inanışlara göre nazar boncuğu göze göz anlamında, kötü enerjiyi emici unsurundadır. Bu güzellik, küçük simgelerin büyük güçlerini ortaya koyuyor. Sarı, bronz ve beyaz altın renklerini içerisinde barındıran altın şans bileklik, tüm unsurları ile hareketli ve canlı bir stilin tamamlayıcı unsuru olmak için bekliyor.

Stok Kodu 14A1M43485
Barkod 14A1M43485 - Gram : 6,57 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Şans Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Üç Renkli Altın Şans Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Şans Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Üç Renkli Altın Şans Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Üç Renkli Altın Şans Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap