Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Üç Renkli Altın Olimpiyat Kolye

7.457,00 TL

Birbiri içine sarmalanan üç renk görünümüyle altının ihtişamını ışıltılar içinde yansıtıyor. Beyaz, rose ve sarı altının sıradışı uyumu boynunda parlamak için sabırsızlanıyor. Altın olimpiyat kolye ile kendini özel ve şık hissetmek senin elinde!

Stok Kodu 14A23R02890
Barkod 14A23R02890 - Gram : 2,89 gram
Renk Sarı - Beyaz - Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,89 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Olimpiyat Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Üç Renkli Altın Olimpiyat Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Olimpiyat Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Üç Renkli Altın Olimpiyat Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Üç Renkli Altın Olimpiyat Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.