Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Üç Renkli Altın İkili Küp Yüzük

3.763,00 TL

Taşlı altın yüzüğün estetik algılara hitap eden çizgileri zarafetin gücünü yansıtıyor. Beyaz altın, bronz altın ve sarı altının üzerinde yer alan taşlar, altın yüzüğe yoğunluk kazandırıyor. Taşlı altın yüzük, altının üç rengi ile zenginleştiriliyorken; büyük ve ihtişamlı tarzı, gerçekçi tutkuları yansıtıyor. Kendisini saran çarpraz görünümü, net, kararlı ve ihtişamlı bir tarzı besliyor. Minik taşların keskin parlaklıkları ışığa yön veren güçlerini vurguluyor.

Stok Kodu 14A2S65057
Barkod 14A2S65057 - Gram : 3,34 gram
Renk Sarı - Beyaz - Rose
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın İkili Küp Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Üç Renkli Altın İkili Küp Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın İkili Küp Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Üç Renkli Altın İkili Küp Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Üç Renkli Altın İkili Küp Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.