Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Üç Renkli Altın Hallow Bileklik

6.112,00 TL

Hallow bilekliğin büyük halkaları birbirlerini sevgiyle sarıyorken, estetik kesimleri tasarıma ışık katıyor. Altının, sarı bronz ve beyaz renkleri, ışıltını çoğaltıyorken, aranan parça oluyor. Altın bilekliğin tamamlayıcı ve hareketli tarzı, altının gücü ile zengin bir hava katmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2S64913
Barkod 14A2S64913 - Gram : 4,35 gram
Renk Sarı - Beyaz - Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,35 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Hallow Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Üç Renkli Altın Hallow Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Hallow Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Üç Renkli Altın Hallow Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Üç Renkli Altın Hallow Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.