Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Üç Renkli Altın Fantezi Yüzük

4.256,00 TL

Altının üç renginin de birleşmesi ile radikal bir altın yüzük tarzı ortaya çıkıyor. Birbiri içerisine geçmiş kaburga görünümlü altın yüzük, keskin hatlar ve parlak tasarımı ile gösterişli ve tutkulu bir stil sergiliyor.

Stok Kodu 14A2S64500
Barkod 14A2S64500 - Gram : 3,58 gram
Renk Sarı - Beyaz - Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,58 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Fantezi Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Üç Renkli Altın Fantezi Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Fantezi Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Üç Renkli Altın Fantezi Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Üç Renkli Altın Fantezi Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.