Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Üç Renkli Altın Fantezi Taşlı Yüzük

5.390,00 TL

Farklı, ağır ve gösterişli tarzı; estetiğin ve ışıltıların incelikleri ile birleşiyor. Altın taşlı yüzüğün, uzun sarkık elmasları andıran ve iki yandan uzanan kolları, sarı, bronz ve beyaz altının ihtişamını kullanıyor. Zirkon taşların düzenli dizilimi ışığın gücünü minik pırıltılarda saklıyor. Çizgilerin sona erdiği yerde, içleri ışıltılı taşlar ile dolu pırlanta figürü dikkat çekiyor. Güçlü tarzını yansıtmak ve lüksün hazzını yaşatmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1A53212
Barkod 14A1A53212 - Gram : 4,89 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Fantezi Taşlı Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Üç Renkli Altın Fantezi Taşlı Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Fantezi Taşlı Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Üç Renkli Altın Fantezi Taşlı Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Üç Renkli Altın Fantezi Taşlı Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap