Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Üç Renkli Altın 3 Kalp Kolye

2.854,00 TL

İki gerçek kalbin birleşmesi sonucu oluşan şekle global olarak "kalp" deniliyor. Sevgiyi, birlikteliği, güçlü bağı ve aşkı simgeleyen bu kolye, altın kalp anlamı ile de manidar bir tarza dönüşüyor. Hafif oval çubuğun üzerine aşkla sıralanan sarı, bronz ve beyaz altın kalpler, hayattaki birçok şeye sevgi dolu ve aşkla baktığınızı ifade ediyor.

Stok Kodu 14A1O34490
Barkod 14A1O34490 - Gram : 2,53 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın 3 Kalp Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Üç Renkli Altın 3 Kalp Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın 3 Kalp Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Üç Renkli Altın 3 Kalp Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Üç Renkli Altın 3 Kalp Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap