Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Rose Altın Kalp Kolye

2.715,00 TL

Bronz ve sarı altının birbirlerini çevreleyen görünümlerini, minik taşlarla çevrili kalp figürü taçlandırıyor. Zincirle bir köprü kuran ışıltılı taş, parlaklığa yön veriyor. Kalp figürü, sade ve ışıltı severler için yeniden yorumlanıyor. Kalp, iki kişinin kalplerinin birleştiğini ve ayrılmaz oluşlarını anlatıyor. Yalnızca aşkı ifade etmek için kullanılmıyor. Kalp sembolü, sevgi duymak, destek olmak, birlik olmak, kardeşlik ve sözlere ihtiyaç duymadan sevgiyi ifade etme biçimi olarak da sıkça kullanılıyor. Bu tatlı güzellik, kıyafetlerini en iyi tamamlayacak parçalardan birisi. Onun ışıltısı ile kalbini aydınlatmaya hazırlan!

Stok Kodu 14A1L53569
Barkod 14A1L53569 - Gram : 2,44 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Rose Altın Kalp Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Rose Altın Kalp Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Rose Altın Kalp Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Rose Altın Kalp Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Rose Altın Kalp Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap