Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Beyaz Altın Üçlü Baget Yüzük

3.345,00 TL

Modern ve en şık kesim türlerinden biri olan baget tarzı ile ihtişamlı havayı yakala! Baget yüzüğün dikdörtgen stili, benzersiz prizmatik yansıması ile ışığına ışık katıyor. Minik taşların bagetlerin çevresindeki dansı, parmaklarındaki gücü artırıyor. Besleyici ve büyük taşı ile kendine özgü seçkin tavrını yansıtıyor. Baget yüzükte, sarı ve beyaz altının iyileştirici gücü hissediliyorken, sevgi ile sarmalamak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1E55514
Barkod 14A1E55514 - Gram : 2,76 gram
Renk Sarı - Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,76 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Üçlü Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Üçlü Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Üçlü Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Üçlü Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Beyaz Altın Üçlü Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap