Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Beyaz Altın Tektaş Yüzük

2.716,00 TL

Sarı ve beyaz altının ilham veren kuvveti, tektaşın zarif estetiği ile birleşiyor. Altı badem tırnak detayı, tenin narin dokusunda yeniden yorumlanıyorken; ışıltın daima çarpıcı kalıyor. Modern tasarım, kalite ve sağlamlığın vurgusunu, sarı ve beyaz altın rengi ile keskin bir şekilde gerçekleştiriyor. Tektaş yüzükte sadelikten yana olanlar, estetik algıları yeniden şekillendiriyorlar. Tektaş yüzük, her devirde biricikliğinizin biricik nişanesi olmaya devam ediyor.

Stok Kodu 14A1K58397
Barkod 14A1K58397 - Gram : 2,67 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Tektaş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Tektaş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Tektaş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Tektaş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Beyaz Altın Tektaş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap