Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Beyaz Altın Tasarım Bileklik

11.222,00 TL

Piramit görünümlü figürler sarı ve bronz altın toplar ile bütünlük kazanıyorken, parlak tarzı güzelliğine doygun bir hava katıyor. Altın bileklik özel günlerinde ve günlük kullanımlarında rahatlığı ve şıklığı ile vazgeçilmez bir parça oluyor.

Stok Kodu 14A2S66546
Barkod 14A2S66546 - Gram : 9,87 gram
Renk Sarı - Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 9,87 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Tasarım Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Tasarım Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Tasarım Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Tasarım Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Beyaz Altın Tasarım Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.