Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Beyaz Altın Su Yolu Bileklik

4.652,00 TL

Işıltılı minik taşların düzenli sıralanımı, harika akışlarını ortaya koyuyorken su yolu bileklik estetik algılara hitap ediyor. Su yolu bilekliğin ortasını bir broş gibi saran sarı altın rengi zarafetin altını çiziyor. Zarif tasarımı beyaz altın rengi ile birleşiyorken teninde büyülü bir rahatlık bırakmak ve her gününde memnun etmek için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2K89425
Barkod 14A2K89425 - Gram : 3,08 gram
Renk Sarı - Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,08 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Su Yolu Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Su Yolu Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Su Yolu Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Su Yolu Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Beyaz Altın Su Yolu Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.