Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Beyaz Altın Hallow Bileklik

3.503,00 TL

Hallow bilekliğin büyük halkaları birbirlerini sevgiyle sarıyorken, zarif kesimleri tasarıma ışık katıyor. Altın bilekliğin tamamlayıcı ve zarafet dolu tarzı, altının gücü ile zengin bir hava yakalamak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2S64919
Barkod 14A2S64919 - Gram : 3,03 gram
Renk Sarı - Beyaz
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Hallow Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Hallow Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Hallow Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Hallow Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Beyaz Altın Hallow Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.