Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Beyaz Altın Çivi Bilezik

18.268,00 TL

Çivi, ufak ama güçlü bir tutucudur. Işıltılı taşların minik dokunuşlarıyla ve sarı beyaz altının ışıltılı görünümüyle çivi taarımında zarif bir görünüm oluşturuyor. Altın Çivi Bilezik ,net ve keskin karakterini, gücünü ve estetik yönünü vurguluyor. Her ortamda kendinden söz ettireceğin farklı tarzıyla bu altın bilezik seni bekliyor.

Stok Kodu 14A23E01890
Barkod 14A23E01890 - Gram : 8,41 gram
Renk Sarı - Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 8,41 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Çivi Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Çivi Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Çivi Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Çivi Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Beyaz Altın Çivi Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.