Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Beyaz Altın Beştaş Yüzük

7.041,00 TL

Beştaş (sırataş) altın yüzüğün estetik stili, prizmatik yansıması ışığına ışık katıyor. Altın beştaş yüzük, genellikle evliliğin beşinci yılından sonra tercih ediliyorken, her bir taş farklı anlamları vurguluyor. Mutluluk, huzur, sadakat, aşk ve bereket, evliliğin temel taşlarını ifade ediliyor. Altın beştaş yüzük, yüksek montürü, dinamik görünümü ile kendi gücünü hissetmeni sağlıyor. Beştaşların kenar kısmlarına zarif bir lale figürü kazandırılıyor. Lale, umut ve yeni başlangıçları simgeliyor. Sarı altının anlamlı duruşu parmaklarını kavramak için seni bekliyorken beştaşları çevreleyen beyaz altın, evliliğin berraklığını vurguluyor.

Stok Kodu 14A1S34261
Barkod 14A1S34261 - Gram : 5,49 gram
Renk Sarı - Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,49 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Beştaş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Beştaş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Beştaş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Beştaş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Beyaz Altın Beştaş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap