Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Beyaz Altın Baget Yüzük

2.018,00 TL

Modern ve en şık kesim türlerinden biri olan baget tarzı ile ışıltılı havayı yakala! Baget yüzüğün dikdörtgen stili, benzersiz prizmatik yansıması ile ışığına ışık katıyor. Minik taşların çevreli dansı büyük bagetin neşesini dinç tutarken; klasikten uzak, daha genç ve daha dinamik görünümü ile kendi gücünü hissetmeni sağlıyor. Altın baget yüzükteki sonsuzluk figürü parmağını sarmalarken, onun anlamını her daim hissedeceksin. Sonsuzluk işareti, kum saatinin yan yatmış şeklini ifade ediyor. Kum saati yan yattığı için zamanın durduğunu ve sonsuzluğu içine çektiğini vurguluyor. Sade ve büyük taşı ile kendine özgü zarif tavrını yansıtıyor. Baget yüzükte, sarı ve beyaz altının iyileştirici gücü hissediliyorken, sevgi ile sarmalamak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1E55517
Barkod 14A1E55517 - Gram : 1,57 gram
Renk Sarı - Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,57 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Beyaz Altın Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap