Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Beyaz Altın 5 Taş Yüzük

2.546,00 TL

Beştaş altın yüzük estetik stili, prizmatik yansıması ve badem tırnak vurgusu ile ışığına ışık katıyor. Altın beştaş yüzük, genellikle evliliğin beşinci yılından sonra tercih ediliyorken, her bir taş farklı anlamları vurguluyor. Mutluluk, huzur, sadakat, aşk ve bereket, bu yüzüğün temel taşlarını ifade ediliyor. Altın beştaş yüzük, çit görünümlü montürü ile kendi gücünü hissetmeni sağlıyor. Sarı altının anlamlı duruşu parmaklarını kavrıyorken; beyaz altın, ışıltısı taşlar ile birleşiyor.

Stok Kodu 14A1E57630
Barkod 14A1E57630 - Gram : 2,04 gram
Renk Sarı - Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,04 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Beyaz Altın 5 Taş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Beyaz Altın 5 Taş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Beyaz Altın 5 Taş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Beyaz Altın 5 Taş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Beyaz Altın 5 Taş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.