Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Zincirli Yonca Bileklik

3.137,00 TL

Dört yapraklı yonca, doğada nadiren bulunan bir bitki ve çoğunlukla üç yapraklı hali görülüyor. Genel anlamda şans getirdiği ile bilinsede her bir yaprak farklı anlamları vurguluyor: Yonca bileklikteki birinci yaprak inancı, ikinci yaprak umudu, üçüncü yaprak aşkı, dördüncü yaprak ise şansı ifade ediyor. Mavi renk ise bağlılığı, aşkı, huzuru ve mutluluğu anlatıyor Altın bileklik, yalın ve saf duyguyu anlatıyorken; ince zinciri ile teninde büyülü bir rahatlık bırakıyor.

Stok Kodu 14A2S65808
Barkod 14A2S65808 - Gram : 2,25 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,25 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Zincirli Yonca Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Zincirli Yonca Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Zincirli Yonca Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Zincirli Yonca Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Zincirli Yonca Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.