Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Zincirli Yonca Bileklik

13.054,00 TL

Yonca çoğunlukla üç yapraklıdır ve dört yapraklı yonca şansın, umudun, aşkın sembolüdür. Derin anlamı olan Yonca bileklik ile güçlü tılsımı teninde taşımaya ne dersin? Zarif tasarımıyla her anınıza eşlik edecek ve günlük kombinlerinize ışıltı katacak.

Stok Kodu 14A3O89478
Barkod 14A3O89478 - Gram : 5,16 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,16 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Zincirli Yonca Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Zincirli Yonca Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Zincirli Yonca Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Zincirli Yonca Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Zincirli Yonca Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.