Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Zincirli Nazar Bileklik

3.113,00 TL

Zincirli nazar bileklik, ışıltılı taş işlemeleri ile çini sanatını andıryorken nazar boncuğu etkisini estetik sanat anlayışı ile birleştiriyor. Nazar boncuk, sözcük olarak "kutlu nesne" anlamındadır. İyi de kötü de gözle görüldükten sonra meydana gelir. İlk izlenim gözler ile gerçekleştiği için nazar boncuğu göz şeklindedir. Eski inanışlara göre nazar boncuğu göze göz anlamında, kötü enerjiyi emici unsurundadır. Bu güzellik, küçük simgelerin büyük güçlerini ortaya koyuyor. Nazar bilekliğin yuvarlak kalıbın etrafını çeviren modern estetik dokunuşlar, renklerin dehasına uzanıyor. İnce ve dingin zincir, teninde büyülü bir rahatlık bırakmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1L53628
Barkod 14A1L53628 - Gram : 2,61 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,61 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Zincirli Nazar Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Zincirli Nazar Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Zincirli Nazar Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Zincirli Nazar Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Zincirli Nazar Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.