Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Zincirli Kalp Bileklik

1.385,00 TL

Zincirli kalp bileklik, kırmız kalbin iki yanındaki altın toplar ile vurgu kazanıyorken, plaka tasarımı kalp ile sadeliği ve kırmızı enerjisini birleştiriyor. Kalpli zincir bileklik iki farklı kullanım sağlıyorken, her gününe uyum göstermek için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1O33383
Barkod 14A1O33383 - Gram : 1,08 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,08 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Zincirli Kalp Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Zincirli Kalp Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Zincirli Kalp Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Zincirli Kalp Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Zincirli Kalp Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.