Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Zincirli Güneş Bileklik

1.904,00 TL

Güneş, enerji ve güç kaynağıdır. Güneş bileklik, zarifliğe uzanan kolları ile gücünün ötesinde bir etki bırakıyor. Kendinden emin ve sanatsal tavrını dalgalı uzanan ince kolları ile taçlandırıyor. Bu ışıltılı etkiyi, üzerinde sıralanan taşlar, çarpıcı hale getiriyor. Işıltılı taşların sarı altın ile birleşimi, seni zarafetin zirve noktasına ulaştırıyor. Güneş bileklik, her gününü ısıtacak bir dost olmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2N02413
Barkod 14A2N02413 - Gram : 1,45 gram
Renk Sarı
- +
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Zincirli Güneş Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Zincirli Güneş Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Zincirli Güneş Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Zincirli Güneş Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Zincirli Güneş Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.