Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Yadigar Küpe

12.442,00 TL

Asil ve şık olmayı tercih eden kadınların odağında olmayı hak ediyor. Altının siyahla kontrast görünümü dairenin estetik algısıyla bütünleşen tavrıyla taçlanıyor. Altın yadigar küpe, kontrastlığın ve tutkulu görünümünü dairenin siyah taşlarla çevrelenmiş asaletiyle vurgulayarak teninle buluşmayı bekliyor.

Stok Kodu 14A24N00831
Barkod 14A24N00831 - Gram : 4,02 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,02 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Yadigar Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Yadigar Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Yadigar Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Yadigar Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Yadigar Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.