Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Yadigar Kolye

16.227,00 TL

Altının siyahla kontrast görünümü yuvarlağın estetik algısıyla bütünleşen tavrıyla taçlanıyor. İhtişamlı ve şık olmayı tercih eden kadınların odağında olmayı hak ediyor. Altın yadigar kolye, kontrastlığın ve tutkulu görünümünü yuvarlağın siyah taşlarla çevrelenmiş asaletiyle vurgulayarak ve zincir kısmındaki altın top detayları ile taçlanarak teninle buluşmayı bekliyor.

Stok Kodu 14A23T00013
Barkod 14A23T00013 - Gram : 6,12 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 6,12 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Yadigar Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Yadigar Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Yadigar Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Yadigar Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Yadigar Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.