Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Yadigar Bileklik

22.654,00 TL

Altının siyahla kontrast görünümü dairenin estetik algısıyla bütünleşirken, tılsımlı nazar bocuğu ile taçlanıyor. İhtişamlı ve şık olmayı tercih eden kadınların odağında olmayı hak ediyor. Altın fantezi bileklik, kontrastlığın ve tutkulu görünümünü dairenin siyah taşlarla çevrelenmiş asaletiyle vurgulayarak teninle buluşmayı bekliyor.

Stok Kodu 14A23L00410
Barkod 14A23L00410 - Gram : 8,96 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 8,96 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Yadigar Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Yadigar Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Yadigar Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Yadigar Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Yadigar Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.