Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Tuğra Kolye Ucu

7.876,00 TL

İmza niteliği taşıyan Osmanlı Tuğrası geçmişin ruhunu bugüne taşıyarak ve altın topların lüksü kuşattığı ihtişamı gözler önüne seren Altın Tuğra kolye ucu ile zamanda yolculuk yapmaya hazır mısın? Hiçbir zaman tahtını kimseye bırakmayan Tuğra kolye seni memnun etmek için bekliyor.

Stok Kodu 14A3O87775
Barkod 14A3O87775 - Gram : 2,98 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,98 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Tuğra Kolye Ucu ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Tuğra Kolye Ucu sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Tuğra Kolye Ucu vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Tuğra Kolye Ucu ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Tuğra Kolye Ucu kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.