Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Nazar Kolye

2.609,00 TL

Büyük halkayı yarım tur çevreleyen ışıltılı taşlar, sadeliğin eşsiz ihtişamına uzanıyor. Çemberin içerisinde minik bir nazar boncuğu yer alıyor. Nazar boncuğu, sözcük olarak "kutlu nesne" anlamındadır. İyi de kötü de gözle görüldükten sonra meydana gelir. İlk izlenim, gözler ile gerçekleştiği için nazar boncuğu göz şeklindedir. Eski inanışlara göre nazar boncuğu göze göz anlamında, kötü enerjiyi emici unsurundadır. Bu güzellik, küçük simgelerin büyük güçlerini ortaya koyuyor. Yuvarlak kalıbın etrafını çeviren modern ışıltılı dokunuşlar, ince ve dingin zincirler, teninde büyülü bir rahatlık bırakmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1N40872
Barkod 14A1N40872 - Gram : 2,19 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Nazar Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Nazar Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Nazar Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Nazar Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Yuvarlak Nazar Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap