Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Yonca Kolye

1.264,00 TL

Dört yapraklı yonca, iyi şansı ifade ediyor. Şansın doğrultusunda minik topun tutunduğu çember, senin yaşam alanında umudu elden bırakmadığını, şansı daima kendine çektiğini vurguluyor. Büyük kalıplardan minik zincirlere geçiş, sadeliğin eşiğinde; radikal ve modern dokunuşları ifade ediyor.

Stok Kodu 14A1S37883
Barkod 14A1S37883 - Gram : 1,04 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yonca Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Yonca Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yonca Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Yonca Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Yonca Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.