Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Yonca Kalp Kolye

1.363,00 TL

Dört yapraklı yonca doğada nadiren bulunan bir bitki ve çoğunlukla üç yapraklı hali görülüyor. Genel anlamda şans getirdiği ile bilinsede her bir yaprak farklı anlamları vurguluyor: Birinci yaprak inanç, ikinci yaprak umut, üçüncü yaprak aşk, dördüncü yaprak ise şansı ifade ediyor. Dört yaprağın da vâr olmasıı ile her şeyin tam olduğu inancı oluşuyor. Yonca, şansı daima kendine çektiğini, inancını ve aşkını vurguluyor. Yalın ve saf duyguyu anlatıyorken; özgür ve rahat bir tavır sergiliyor. Kalp yaprakların üç boyutlu görünümü, baskın bir dokunuşa dönüşüyor.

Stok Kodu 14A1A52323
Barkod 14A1A52323 - Gram : 1,12 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yonca Kalp Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Yonca Kalp Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yonca Kalp Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Yonca Kalp Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Yonca Kalp Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap