Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Yonca Bileklik

4.275,00 TL

Dört yapraklı yonca, doğada nadiren bulunan bir bitki ve çoğunlukla üç yapraklı hali görülüyor. Genel anlamda şans getirdiği ile bilinsede her bir yaprak farklı anlamları vurguluyor: Yonca bileklikteki birinci yaprak inanç, ikinci yaprak umut, üçüncü yaprak aşk, dördüncü yaprak ise şansı ifade ediyor. Dört yaprağın da vâr olması her şeyin tam olduğu inancını oluşturuyor. Altın yonca bileklik, şansı daima kendine çektiğini, inancını ve aşkını vurguluyor. Yalın ve saf duyguyu anlatıyorken; özgür ve rahat bir tarzı sergiliyor.

Stok Kodu 14A1A52315
Barkod 14A1A52315 - Gram : 3,03 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,03 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yonca Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Yonca Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yonca Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Yonca Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Yonca Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap