Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Yıldız Minimal Yüzük

1.796,00 TL

Altın yıldız yüzüğün üç boyutlu görünümü ile çizgilerin güçlü sembolünü hisset. Yıldız figürü, yol göstericiliği ve karanlığa rağmen ışıltıyı ifade ediyor. Sarı altın farkı ile zorlukların karşısında kaldığında elinden tutuyor ve yol gösterici bir dost olmak için seni bekliyor. Minimal yıldız yüzüğün çevresini sarmalayan ışıltılı taşlar, sadeliğin eşsiz tarzını vurguluyor.

Stok Kodu 14A1H48194
Barkod 14A1H48194 - Gram : 1,20 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,20 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Minimal Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Minimal Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Minimal Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Minimal Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Yıldız Minimal Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap