Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Yıldız Mineli Yüzük

2.331,00 TL

Yıldız figürü; uzaktaki bir noktayı, gecenin aydınlığını ve sonsuz evreni temsil ediyor. Mavi, beyaz ve sarı yıldızların iç içe geçmiş tarzları, yıldızının her daim parlayacağını, başarı ve mutluluk getireceği umudunu veriyor. Montürün detaylar ve yuvarlak çizgiler ile zenginleştirilmesi minimal tarza yeni bir soluk katıyor. Tek başına birçok anlam barındıran yıldız yüzük, güçlü ve kendi ayakları üzerinde duran kadınların; sade, seçkin ve ince gücünü yansıtmaları için harika bir seçenek haline geliyor.

Stok Kodu 14A0L16972
Barkod 14A0L16972 - Gram : 1,65 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,65 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Mineli Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Mineli Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Mineli Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Mineli Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Yıldız Mineli Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap