Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Yıldız Kolye

2.494,00 TL

Yıldız figürü; uzaktaki bir noktayı, gecenin aydınlığını ve sonsuz evreni temsil eder. Yıldızın kontör noktalarında bulunan ışıltılı taş, yıldızınızın her daim parlayacağını, başarı ve mutluluk getireceğini temenni ediyor. Tek başına birçok anlam barındıran yıldız kolye, güçlü ve kendi ayakları üzerinde duran kadınların; sade, seçkin ve ince gücünü yansıtmaları için harika bir seçenek.

Stok Kodu 14A2O62265
Barkod 14A2O62265 - Gram : 1,64 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,64 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Yıldız Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.