Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Yıldız Kolye

1.265,00 TL

Yıldız figürü; uzaktaki bir noktayı, gecenin aydınlığını ve sonsuz evreni temsil eder. Yıldız kolye, yıldızınızın her daim parlayacağını, başarı ve mutluluk getireceğini temenni ediyor. Tek başına birçok anlam barındıran yıldız kolye, güçlü ve kendi ayakları üzerinde duran kadınların; sade, seçkin ve ince gücünü yansıtmaları için harika bir seçenek. Altın topun çembere bağlantı noktasında, estetik çizgilerin ince gücü hissediliyor. Yeni jenerasyon zincir stili harika bir tarzın başrolü oluyor.

Stok Kodu 14A1S37878
Barkod 14A1S37878 - Gram : 1,04 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Yıldız Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.