Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Yıldız Kalp Şans Bileklik

18.213,00 TL

Ruhun şiirsel anlatımı olan kalp, içindeki cevherin parıltısını yansıtan yıldız bir araya gelerek seni kuşatmak istiyor. Yıldız, ışığın ve hayatta ilerlediğin yolun daima aydınlık ve doğru olduğunu ifade ediyorken; kalp, bu yolda her şeye rağmen sevgi dolu ve umutlu olacağını anlatıyor. Yıldız kalp altın bileklik ile sade zincirin ince, pürüssüz ve duru ruhuna uzanan bu hikâyede baş rol sensin.

Stok Kodu 14A23E02839
Barkod 14A23E02839 - Gram : 5,75 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,75 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Kalp Şans Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Kalp Şans Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Kalp Şans Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Kalp Şans Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Yıldız Kalp Şans Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.