Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Yıldız Halka Küpe

5.240,00 TL

Yıldız, koruyucu güç sembolüdür. Baht, şans, talih ve yazı anlamlarını taşır. Üzerindeki taşlar, pozitif enerjiyi çevreliyorken, seni ortamın en ışıltılı haline getiriyor. Talihin, şansın, bahtın ve yazının son derece güçlü olumlamalarla ortaya çıkması için o, sana enerji vermek için hazırlanıyor.

Stok Kodu 14A1H48301
Barkod 14A1H48301 - Gram : 4,79 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Halka Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Halka Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Halka Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Halka Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Yıldız Halka Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap