Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Yıldız Gül Kolye

975,00 TL

Kırmızı gülün hikâyesi ve büyüleyici anlamları, mitolojiye kadar dayanıyor. En bilinen anlamı ile aşkın ve sadakâtin simgesi olarak günümüzde sıkça kullanılıyor. Yıldız, karanlığa rağmen aydınlığı, sonsuz evreni, bilinmeyen ve güçlü görünümü yansıtıyor. Başarı ve mutluluk getireceği yönünde de inanışlar yer alıyor. Kendi enerjik ve renkli hayatınızda, ilham verici bir takı niteliğinde.

Stok Kodu 14A1M38810
Barkod 14A1M38810 - Gram : 0,76 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 0,76 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Gül Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Gül Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Gül Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Gül Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Yıldız Gül Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.