Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Yıldız Detaylı Bileklik

4.940,00 TL

Altın yıldız bilekliğin yıldız figürleri ile çizgilerin güçlü sembolünü hisset. Yıldız figürü, yol göstericiliği ve karanlığa rağmen ışıltıyı ifade ediyor. Yıldız bileklik, zorlukların karşısında kaldığında elinden tutuyor ve yol gösterici bir dost olmak için seni bekliyor. Altın yıldız bilekliğin zincir tasarımı sadeliğin eşsiz ışıltısını her gününe yakıştırıyor.

Stok Kodu 14A0L18045
Barkod 14A0L18045 - Gram : 2,97 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,97 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Detaylı Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Detaylı Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Detaylı Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Detaylı Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Yıldız Detaylı Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap