Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Yıldız Bileklik

3.492,00 TL

Yıldız figürü; uzaktaki bir noktayı, gecenin aydınlığını ve sonsuz evreni temsil ediyor. Zincir yıldız bilekliğin tutucu halkalar ile zenginleştirilmesi minimal tarza yeni bir soluk katıyorken, yıldızın tasarımı, özgür bir tavır kazanıyor. Tek başına birçok anlam barındıran altın yıldız bileklik, güçlü ve kendi ayakları üzerinde duran kadınların; sade, seçkin ve ince gücünü yansıtmaları için harika bir seçenek haline geliyor.

Stok Kodu 14A2N01190
Barkod 14A2N01190 - Gram : 2,92 gram
Renk Sarı
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Yıldız Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.