Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Yeşil Taşlı Minimal Yüzük

903,00 TL

Alper Tuncoku kalitesi ile sadeliğe damla taşlı yüzük yorumu ekleniyor. Huzurlu, ferah ve saf tavrı onu zarafetin eşsiz lüksüne bırakıyor. Yeşil rengin, yaşam enerjili vurgucu tarzı teninde göz alıcı bir hikâyeye bürünüyor. Şekli ile hislerine dokunan bu güzelliğe, merhaba de.

Stok Kodu 14A1S37737
Barkod 14A1S37737 - Gram : 0,64 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 0,64 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yeşil Taşlı Minimal Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Yeşil Taşlı Minimal Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yeşil Taşlı Minimal Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Yeşil Taşlı Minimal Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Yeşil Taşlı Minimal Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap